Matej Kravos in Laura Šimenc zmagovalca 12. Maratona Alpe Scott

Traso Maratona Alpe Scott sta letos najhitreje prevozila Matej Kravos (TUŠ Team) s časom 3:36:15 v absolutni moški kategoriji in Laura Šimenc (BK Umag) s časom 3:50:29 med ženskami.

Štartalo je 584 udeležencev. Organizatorji smo veseli, da maraton postaja vse bolj prepoznaven tudi v tujini, saj je bilo letos med udeleženci kar 72 tujcev iz 10 držav, od Finske, Nizozemske, Belgije, Velike Britanije do sosednjih držav.

  1. KRAVOS MATEJ (TUŠ Team)                        3:36:15.0
  2. BOGŠA UROŠ (ŠD Turbo M)                         3:36:15.9
  3. KOMAC UROŠ (Mizarstvo Buki)                    3:36:16.0
     
  4. ŠIMENC LAURA (BK Umag)                          3:50:29.8
  5. BRELIH TINA (KD Alpe SiS)                          3:59:16.1
  6. ŠKRAJNAR ŠPELA (Ganesha Team)            4:00:03.5

REZULTATI V CELOTI 

 

M1 - Moški 1: 16 - 29 let
1    MAENPAA    EERO    IBD Cycling                          FIN    3:36:16.5
2    MARINA    MARCO    TUS CASKA FELDBACH    AUT    3:41:32.9
3    GLAMOČAK    ANŽE                                              SLO    3:42:13.3

M2 - Moški 2: 30 - 39 let
1    KRAVOS    MATEJ    TUŠ Team                            SLO    3:36:15.0
2    BOGŠA    UROŠ    ŠD Turbo M                            SLO    3:36:15.9
3    KOMAC    UROŠ    Mizarstvo Buki                        SLO    3:36:16.0

M3 - Moški 3: 40 - 49 let
1    BRATUŠ    DEAN    MBKsportR.si                        SLO    3:36:17.1
2    PREŠEREN JANI    B.V.G. GULČ                        SLO    3:38:54.5
3    JELIČ    BORJA    TUŠ Team                                SLO    3:41:33.2

M4 - Moški 4: 50 - 54 let
1    GRAŠIČ    ANDREJ    TSK Triglav                      SLO    3:42:11.5
2    BRELIH    BOŠTJAN    MBKsportR.si                 SLO    3:42:13.8
3    MELANŠEK    IZTOK    TUŠ Team                      SLO    3:43:29.0

M5 - Moški 5: 55 - 59 let
1    BOJANC    BRANKO    KD Sprint Novo mesto    SLO    3:42:14.7
2    ŽAVBI    ANDREJ    TUŠ Team                            SLO    3:50:55.0
3    BOKALIČ    MARKO    ŠD Partizan Dolsko         SLO    3:59:56.9

M6 - Moški 6: 60 - 64 let
1    SESAR    VLATKO                                               CRO    4:05:24.7
2    FUMIĆ    VLADIMIR    B.K. DINAMO                   CRO    4:06:41.1
3    STANKOVIČ DRAGAN    KD Sprint                     SLO    4:10:09.3

M7 - Moški 7: 65 let in starejši
1    CETINSKI    ANDREJ                                          SLO    4:32:31.3
2    HAFNER    FRANC    Bam.Bi                              SLO    4:37:04.9
3    ŠEST    ANTON    GRS BOHINJ                         SLO    4:41:20.1

W1 - Ženske 1: 16 - 39 let
1    ŠIMENC    LAURA    BK Umag                           SLO    3:50:29.8
2    BRELIH    TINA    KD Alpe SiS                            SLO    3:59:16.1
3    LOGAR    KAJA                                                   SLO    4:07:06.4

W2 - Ženske 2: 40 let in starejše
1    ŠKRAJNAR ŠPELA    Ganesha Team                SLO    4:00:03.5
2    BAZZOCCHI FEDERICA G. TRIESTE                ITA    4:19:55.1
3    VOVK KARMEN KAJA    3K ŠPORT                  SLO    4:32:03.5

Sorodna vsebina

Kontakti

Perovo 2b, Kamnik
Janez Jarm, 040 264 340

Naroči se na novice

top